Polityka RODO

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym dalej RODO, informujemy, że:
Administratorem danych jest tylko i wyłącznie Parafia pod wezwaniem św. Jacka w Stanowicach
Strona zamieszcza jedynie dane, które zgodnie z miejscowym zwyczajem są podawane do publicznej wiadomości (np. wykaz intencji mszalnych).
Każda osoba lub ich przedstawiciel ustawowy może zastrzec prawo do niepublikowania danych.

w przeglądarce Firefox: Opcje - Prywatność.
          w przeglądarce Chrome: Ustawienia - Ustawienia zaawansowane - Prywatność - Ustawienia treści;
Uwaga: tę opcję w każdej przeglądarce ustawia się osobno.