III NIEDZIELA ZWYKŁA

26. 01. 2020 r.

Dzisiejsza kolekta specjalna – kopertowa na pokrycie kosztów związanych z inwestycją przyłącza wody i hydrantów wewnętrznych do naszego kościoła. Za złożone ofiary składam z serca płynące  - Bóg Zapłać.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. W całym Kościele jest to dzień życia konsekrowanego.

W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. O godz. 16.00 nabożeństwo Różańca Wynagradzającego Niepokalanemu Sercu Maryi. Wszystkich serdecznie zapraszam do modlitwy.

2 lutego o godz. 8.00 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona zostanie na zakony kontemplacyjne.

Zachęcam do zakupu i lektury „Gościa Niedzielnego” – przeczytamy m.in. o inicjatywie papieża Franciszka o ustanowieniu Niedzieli Słowa Bożego. Sprawmy prezent dla naszych dzieci i młodzieży kupując im „ Małego Gościa”