XXXII  NIEDZIELA ZWYKŁA
11.11. 2018 r.

Dzisiejsza kolekta w kościele na potrzeby naszej parafii a po Mszach św. Panie z Zespołu Charytatywnego o przeprowadzą zbiórkę na Fundację Papieską – Pomoc Kościołowi W Potrzebie, którą polecam Waszej ofiarności. Pamiętajmy też w modlitwach o braciach i siostrach prześladowanych za wiarę.

Dzisiaj obchodzimy 100 rocznicę  odzyskania Wolność i Niepodległość naszej Ojczyzny, za co Bogu podziękujemy hymnem: „Ciebie Boże wielbimy”

We wtorek dzień Fatimski, o godz. 19.00 zapraszam na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie z różańcem i błogosławieństwem Lourdzkim. Proszę o składanie intencji modlitewnych wypisanych na kartkach, które zostaną Matce Bożej polecone.

W dalszym ciągu w ramach godzin kancelaryjnych przyjmuję intencje mszalne na 2019 rok, jest jeszcze dużo wolnych terminów.

Chorych, niepełnosprawnych, ich rodziny, a także chętnych diecezjan zapraszamy do udziału w III archidiecezjalnej pielgrzymce do Lourdes. Pielgrzymkę zaplanowano w dniach 5-13 maja 2019 r. Udział w niej zapowiedział Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc i Ksiądz Biskup Marek Szkudło. Przejazd zaplanowano specjalnym pociągiem z wagonami sypialnymi. Koszt pielgrzymki: 2799zł + 199€.

Informacje i zapisy: Biuro Podróży PL TRAVEL
ul. Dąbrowskiego 1/6, 40-032 Katowice
www.pltravel.pl

W tym tygodniu przypada III piątek m-ca zapraszam na Mszę św. o godz.17.00 i nabożeństwo Do Miłosierdzia Bożego wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia.

W piątek o godz. 18.30 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

Przyszłą niedzielę 18 listopada w naszej archidiecezji będziemy przeżywać jako Dzień Muzyki Liturgicznej, a w Kościele powszechnym jest to Światowy Dzień Ubogich.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej Archidiecezji.

Zachęcam do zakupu i lektury „ Gościa Niedzielnego”  i „ Małego Gościa”