Odwiedziny duszpasterskie

SOBOTA                         1.12.2018            GODZ. 10.00     - PODGRABINA I MAJĄTEK

NIEDZIELA                     2.12.2018            GODZ. 16.30     – KUŹNICZA I KRÓTKA (OD UL. KOŚCIELNEJ)

CZWARTEK                   6.12.2018            GODZ. 15.00     – POWSTAŃCÓW NR. PARZYSTE (OD UL. KOŚCIELNEJ)

NIEDZIELA                     9.12.2018            GODZ. 16.30     – GOSPODARCZA OD (UL. SZKOLNEJ)

WTOREK                        11.12.2018          GODZ. 15.00     - POWSTAŃCÓW NR. NIEPARZYSTE (OD UL. KOŚCIELNEJ)

CZWARTEK                    13.12.2018          GODZ. 15.00     – I MAJA (OD UL. ZWYCIĘSTWA)

SOBOTA                          15.12.2018          GODZ. 10.00     -  ZIELONA NR. NIEPARZYSTE (OD UL. KOŚCIELNEJ)

NIEDZIELA                     16.12.2018          GODZ. 16.30     – ŚCIEGIENNEGO (OD UL ŻORSKIEJ)

WTOREK                        18.12.2018          GODZ. 15.00     – ZIELONA NR. PARZYSTE (OD UL. KOŚCIELNEJ)

CZWARTEK                   20.12.2018          GODZ. 15.00     – CZYNU SPOŁECZNEGO (OD POCZĄTKU)

*******************************************************************************************************

CZWARTEK                    27.12.2018          GODZ. 10.00     – KOŚCIELNA NIEPARZYSTE (OD POCZĄTKU)

PIĄTEK                           28.12.2018          GODZ. 10.00     – KOŚCIELNA PARZYSTE (OD POCZĄTKU)

SOBOTA                         29.12.2018          GODZ. 10.00     – LESZCZYŃSKA NIEPARZYSTE (OD UL. WYZWOLENIA)

NIEDZIELA                     30.12.2018          GODZ. 16.30     – ŻORSKA (OD POCZĄTKU)

*******************************************************************************************************

ŚRODA                            2.01.2019            GODZ. 15.00     – STRAŻACKA PARZYSTE (OD CZERWIONKI)

CZWARTEK                    3.01.2019            GODZ. 15.00     – STRAŻACKA NIEPARZYSTE (OD CZERWIONKI)

PIĄTEK                            4.01.2019            GODZ. 15.00     – NOWA I GÓRNICZA (OD ULICY ZIELONEJ)

SOBOTA                           5.01.2019            GODZ. 10.00     – LESZCZYŃSKA PARZYSTE (OD UL. WYZWOLENIA)

NIEDZIELA                     6.01.2019            GODZ. 16.30     – ZWYCIĘSTWA OD P. DIEBEL L. i  PRAWA STRONA

PONIEDZIAŁEK              7.01.2019            GODZ. 15.00     – ZWYCIĘSTWA PARZYSTE OD P. STOKŁOSA

WTOREK                         8.01.2019            GODZ. 15.00     – ZWYCIĘSTWA NIEPARZYSTE 97-67

ŚRODA                            9.01.2019            GODZ. 15.00     – ZWYCIĘSTWA NIEPARZ. OD OŚRODKA DO 65

CZWARTEK                    10.01.2019          GODZ. 15.00     – SZKOLNA OD P. GROBORZ DO NR. 28

PIĄTEK                           11.01.2019          GODZ. 15.00     – SZKOLNA OD 27 DO NR.1

SOBOTA                         12.01.2019          GODZ. 10.00     – SZKOLNA OD 58 – P. NALEPA

WTOREK                        15.01.2019          GODZ. 15.00     – LEŚNA  PARZYSTE 50-82

CZWARTEK                    17.01.2019          GODZ. 15.00     – LEŚNA PARZYSTE 2- 48

SOBOTA                         19.01.2019          GODZ. 10.00     – LEŚNA NIEPARZYSTE 37B – 63

CZWARTEK                    24.01.2019          GODZ. 15.00     – LEŚNA NIEPARZYSTE 7-35C

SOBOTA                         26.01.2019          GODZ. 10.00     – WYZWOLENIA PARZYSTE 86-116

NIEDZIELA                     27.01.2019          GODZ. 16.30     – WYZWOLENIA NIEPARZYSTE 3- 35

WTOREK                        29.01.2019          GODZ. 15.00     – WYZWOLENIA NIEPARZYSTE 37-103

CZWARTEK                   31.01.2019          GODZ. 15.00     – WYZWOLENIA PARZYSTE 2-84

PIĄTEK                           1.02.2019            GODZ. 15.00     – KOLĘDA DODATKOWA