Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj

III NIEDZIELA WIELKANOCNA
15.04. 2018r.

Wprowadzenie do Liturgii: Dziś po raz kolejny słyszymy w Ewangelii świadectwo o spotkaniu zmartwychwstałego Chrystusa. Jezus jest obecny również we współczesnych czasach. Św. Jan nas poucza: „Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania”. Jeśli zaprosiliśmy żyjącego Jezusa do swojego życia, przestrzegamy Jego naukę.
A największym przykazaniem jest miłość. Ile wielkanocnej radości i nadziei na nasze zmartwychwstanie jest w naszej codzienności?

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na nasz kościół Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

2.      Dziś nieszpory niedzielne o godz. 15.00, piętnaście minut wcześniej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.      Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam parafian do lektury Pisma Świętego.

4. Msza św. szkolna dla wszystkich dzieci w środę o godz. 1700.

5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, zapraszam na nabożeństwo do  Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 i Mszę św. o godz. 15.30.

6. W sobotę Godzina Święta o 16.00. wystawienie i cicha adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi św.

7. Polecamy Gościa Niedzielnego

W najnowszym Gościu:

- Artykuł o Męczennikach znad Sekwany

-Dzisiejsze Narodowe Czytanie Pisma Świętego koncentruje się na Liście do Rzymian. Co św. Paweł chciał nam przekazać ?

Przed Rozesłaniem.

Na przeżywanie dobra w nadchodzącym tygodniu niech nam Bóg błogosławi.

Okazja do spowiedzi św.

codziennie 30 minut przed Mszą św. oraz

• W każdą sobotę od godz. 16.00 do 17.00.
  • Dzieci w każdą środę od godz. 16.00 do 17.00.
  • Młodzież w I piątek miesiąca od godz. 17.00 do 18.00.