Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj

XV NIEDZIELA ZWYKŁA
16.07. 2017r.

Wprowadzenie do Liturgii: Podczas każdej Mszy św. czytamy słowo Boże. Dzisiaj usłyszymy porównanie tego słowa do ziarna, które może wydać plon. Może, ponieważ to zależy od tego, na jaki grunt padnie. Czy moje serce jest glebą żyzną, żeby ziarno mogło w nim wydać plon stokrotny, sześćdziesięciokrotny, czy też trzydziestokrotny? Jeśli moje serce jest niestałe lub wiele rzeczy je rozprasza, ziarno słowa Bożego nie zapuści w nim korzeni. A słowo, które sieje Chrystus, jest nam bardzo potrzebne na drodze do życia wiecznego.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na nasz kościół. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

1.   Zapraszamy na Nieszpory dziś o godz. 1500, piętnaście minut wcześniej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2.    W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, zapraszam na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. i Mszę św. o godz. 15.30.

3.   W sobotę Godzina Święta o 16.00 - wystawienie i cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi św.

4.       Polecamy „Gościa Niedzielnego”.

W najnowszym Gościu Niedzielnym

My chcemy Boga – te słowa prezydenta USA mogą się okazać ważniejsze od deklaracji dotyczących gazu i amerykańskich wojsk w Polsce.

1 lipca wieża katedry w Gorzowie Wielkopolskim omal doszczętnie nie spłonęła. To wielka szkoda dla wiernych diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Numer konta, na które można wpłacić ofiarę na odbudowę katedry znajduje się przy tekście o spalonej katedrze;

uczeni po raz kolejny przebadali Całun Turyński. W swoim sprawozdaniu napisali, że „Całun Turyński opowiada straszliwą historię”

Przed Rozesłaniem.

Życzę parafianom przeżycia dobra w nadchodzącym tygodniu.

Okazja do spowiedzi św.

codziennie 30 minut przed Mszą św. oraz

• W każdą sobotę od godz. 16.00 do 17.00.
  • Dzieci w każdą środę od godz. 16.00 do 17.00.
  • Młodzież w I piątek miesiąca od godz. 17.00 do 18.00.