Czciciele Miłosierdzia Bożego PDF Drukuj Email

Jezu Ufam Tobie"Dla Jego bolesnej męki - miej miłosierdzie dla Nas i całego świata"

W naszej parafii od wielu lat szerzy się kult Miłosierdzia Bożego. Wypływa On z głębokiej chęci poznawania przez wiernych tajemnic Miłosierdzia Bożego.

Co niedzielę gromadzimy się o godzinie 14:45 w naszej świątyni, aby przed nabożeństwem nieszporów odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia, wypraszając grzesznikom łaski nawrócenia, a także wszelkie potrzebne łaski dla całej naszej parafii.

W każdy trzeci piątek miesiąca czcimy Boże Miłosierdzie gromadząc się przy relikwiach świętej siostry Faustyny na nabożeństwie: koronka do Bożego Miłosierdzia oraz pieśni i modlitwy do Bożego Miłosierdzia. Na zakończenie całujemy relikwię świętej siostry Faustyny. Najważniejszym punktem tego nabożeństwa jest Eucharystia w intencji wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia.

„W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój a człowiek szczęście” Sługa Boży Jan Paweł II

21 października 2016r. -
III piątek miesiąca